Das ungarische Fußballteam verlor 2-0 gegen Slowakei

Nagyszombat, 2019. március 21. Nagy Ádám (elöl), a magyar és Marek Hamsik, a szlovák válogatott játékosa a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezõ mérkõzésen a felvidéki Nagyszombatban (Trnava) 2019. március 21-én. MTI/Illyés Tibor

Die Ungarische Fußballmannschaft verliert als Gast in Trnava 2-0 gegen die Slowakei, bei der Europameisterschaft Qualifizierung.

Die Heimspieler schossen in beiden Halbzeiten Tore: In der 42. Minute Ondrej Duda und in der 85. Minute Albert Rusnák.

Bei der Ungarischen Mannschaft gab es einen neuen Spieler, Dominik Szoboszlai. Die Ungarn spielten zum fünften Mal gegen die Slowakei, das war die dritte Niederlage neben zwei Unentschieden.

Die Ungarn spielen auch am Sonntag um 18 Uhr, diesmal gegen die Finalisten der letzten Weltmeisterschaft, Kroatien, in der Groupama Arena in Budapest.

Ungarisch:

Kétgólos vereséggel rajtolt a magyar válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott  2-0-ra kikapott Szlovákia vendégeként a Nagyszombatban rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

A hazaiak mind a két félidőben a hajrában találtak be: a 42. percben Ondrej Duda révén szereztek vezetést, a végeredményt pedig Albert Rusnák állította be a 85. percben.

A magyarok, akik Szoboszlai Dominik személyében újoncot is avattak, ötödször találkoztak a szlovákokkal, két döntetlen mellett harmadszor maradtak alul.

A selejtezősorozat folytatásában Marco Rossi szövetségi kapitány csapata vasárnap 18 órától a világbajnoki ezüstérmes horvátokat fogadja a Groupama Arénában.